+ВІДЕО

Сатин страйп євро розмір. Однотонна в смужку, рожева пудра. 100% бавовна. Romeo Туреччина.
2 600 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4981
+380 (93) 485-53-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Romeo home Турция
Однотонна постільна білизна в смужку.
Для шанувальників стримування в стилі такий варіант ідеально підійде.
Вписується безпрограшно в будь-який інтер'єр.
Євро розмір. Комплект йде в подарунковій коробці.
У наборі:
- простирадло 240х260см.
— підковдра 200х220 см.
— наволочки 50х70 см, 2 штуки.
Склад: 80% бавовна, 20% полієстер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romeo |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Пудровий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тканина | Сатин — страйп |
| Розмір | Евро |
| Тип | Однотонний |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴/комплект



