
Lol Полуторна дитяча постільна білизна. 100% бавовна, ранфорс. TAC Туреччина. Для дівчаток. Лол.
2 800 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 10151
+380 (93) 485-53-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
TAC Туреччина
Яскрава дитяча постільна білизна з натуральної бавовни.
Міцна тканина витримає багато років прання й сушіння.
У наборі:
- простирадло на гумці 100х200см., + 30см., по боках
— підковдра 160х220 см.
— наволочки 50х70 см, 1 штуки.
Тканина: ранфорс
Склад: бавовна.
Відправка вашого замовлення з моменту передоплати за 24 години
(за рідкісним винятком 48 годин)
Ваша постільна білизна залишиться яскравою і ніжною багато років поспіль!
Для цього радимо прати ефективними та безпечними засобами для прання SA8™.
Обов'язкове використання ополіскувача з додаванням парфумів для прання
Прання та сушіння у делікатному режимі з температурою не вище 30 градусів.
Допускається відбілювання білих тканин лише відбілювачами без хлору SA8™
Відправка ваших замовлень з моменту передплати за 24 години
(за рідким виключеням 48 годин)
ЧЕКАЄМО ВАС В НАШОМУ МАГАЗИНІ
Одеса, вул. Говорова 2
Одеса, вул. Говорова 2
ЧОМУ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОСТІЛЬ САМЕ В МАГАЗИНІ MARITEX?
ЛИШЕ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО!
ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС НАЙ ВИГІДНІШУ ПРОПОЗИЦІЮ
ЗНИЖКИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ
ПОТРІБНО ТЕРМІНОВО? ШВИДКА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ПО ОДЕСІ
САМОВИВІЗ КОЛИ ВАМ ЗРУЧНО В ОДЕСІ 07:00 до 01:00
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТА ДОСТАВКИ
ДОСТАВКА "УКРПОШТА"
накладений платіж або повна сплата - срок доставки 2-10днів
ДОСТАВКА "НОВА ПОШТА"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 1-3 дні
ДОСТАВКА КОМПАНІЄЮ "МІСТ"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 2-7 дні
РЕКВІЗИТИ
ФОП ШЕНТУРК ТЕТЯНА ІГОРІВНА
IBAN UA723052990000026007024927864
РНОКПП/ЄДРПОУ 3029605386
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тип сировини | Натуральне |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 100 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простирадло на гумці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴/комплект





