
Євро розмір, постільна білизна 100% бавона. Ранфорс. Tac Туреччина. Акварельні квіти, листя, пастельний. Подарункова коробка.
3 000 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 10155
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Євро розмір, постільна білизна 100% бавона. Ранфорс. Tac Туреччина. Акварельні квіти, листя, пастельний. Подарункова коробка.»
Стильна постіль від фабрики Tac Туреччина.
Вироблено з натуральної бавовни.
Тканина — ранфорс.
Стильна подарункова коробка.
В наборі:
простирадло 240х260см.
підковдра 200х220см.
наволочки 50х70 см, 2 штуки.
Постільна білизна з ранфорсу - це популярний вибір завдяки своїм властивостям. Вона виготовляється з тонкої та міцної тканини, яка дихає, добре тримає форму і витримує багаторазове прання. Ранфорс мякий на дотик, комфортний для сну, і має невелику вагу, що полегшує догляд.
Він також добре тримає кольори після прання і швидко сохне. Ця білизна підходить для всіх сезонів, оскільки не перегріває влітку і забезпечує тепло взимку. Ранфорс має довгий термін служби і чудово підходить для щоденного використання.
Ваші комплекти постільної білизни залишаться яскравим і ніжним багато років поспіль!
Для цього радимо прати ефективними та безпечними засобами для прання SA8™.
Обов'язкове використання ополіскувача з додаванням парфумів для прання
Прання та сушіння у делікатному режимі з температурою не вище 30 градусів.
Допускається відбілювання білих тканин лише відбілювачами без хлору SA8™
Відправка ваших замовлень з моменту передплати за 24 години
(за рідким виключеням 48 годин)
Одеса, вул. Говорова 2
ЧОМУ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОСТІЛЬ САМЕ В МАГАЗИНІ MARITEX?
ЛИШЕ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО!
ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС НАЙ ВИГІДНІШУ ПРОПОЗИЦІЮ
ЗНИЖКИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ
ПОТРІБНО ТЕРМІНОВО? ШВИДКА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ПО ОДЕСІ
САМОВИВІЗ КОЛИ ВАМ ЗРУЧНО В ОДЕСІ 07:00 до 01:00
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТА ДОСТАВКИ
ДОСТАВКА "УКРПОШТА"
накладений платіж або повна сплата - срок доставки 2-10днів
ДОСТАВКА "НОВА ПОШТА"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 1-3 дні
ДОСТАВКА КОМПАНІЄЮ "МІСТ"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 2-7 дні
РЕКВІЗИТИ
ФОП ШЕНТУРК ТЕТЯНА ІГОРІВНА
IBAN UA723052990000026007024927864
РНОКПП/ЄДРПОУ 3029605386
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Жовтий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Евро |
| Тканина | Ранфорс |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простирадло на гумці | Ні |
- Ціна: 3 000 ₴/комплект





