+ВІДЕО
-10%

Постільна білизна з вишивкою "М". Мікрокотон. Двоспальне. Сірий колір. Китай. Однотонна постільна білизна двоспальна з вишивкою
1 300 ₴
1 170 ₴
- В наявності
- Код: coloM180gri
+380 (93) 485-53-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ідеальна, стильна постільна білизна з вишитою літерою М. Родзинка в твойому інтерʼєрі.
Комплект з мікрокотону.
Двоспальний розмір.
- підковдра 180-220см
- простирадло 220-240см
- 2 наволочки 50-70см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Мікросатин |
| Колір | Сірий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тканина | Мікрокотон |
| Розмір | Двоспальний |
| Тип | Однотонний |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴







