+ВІДЕО
-10%

Євро комплект постільної білизни Полікотон. Персиковий у клітинку із сірим. Україна. 2 наволочки 50х70см.
750 ₴
675 ₴
- В наявності
- Код: lapl-izmir
+380 (93) 485-53-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Двосторонній комплект постільної білизни сірий з персиковим.
Полікотон з якого виготовлений постіль не дає усадки а після прання гладиться в один рух!
Україна
Євро розмір
Простирадло 220х220см
Підковдра 200х220см.
Наволочка 50*70см., 2 шт
Пакування: пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Полікотон |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Клітка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Евро |
| Тканина | Полікотон |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 20 % |
| Поліестер | 80 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴










