-10%

Сімейний коричневий з листя комплект постільної білизни. Бязь (бавовна) Модель Листя.
1 300 ₴
1 170 ₴
- В наявності
- Код: lapl-izmir
+380 (93) 485-53-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Сімейний розмір Постільна білизна з бязі (бавовна). Коричневий з листя. Простирадло однотонне.
Сімейний розмір
Простирадло 220х220см
Підковдра 150х220см., 2 шт
Наволочка 50*70см., 2 шт
Пакування: пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Коричневий |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Сімейний |
| Тканина | Бязь |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
| Подарункове паковання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴









