+ВІДЕО
-10%

Євро розміру. Підковдра і наволочки з рюшем. Біле з вишитими трояндами. Євро розміру. Китай.
950 ₴/комплект
855 ₴/комплект
- В наявності
+380 (93) 485-53-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ніжний романтичний комплект з рюшами та вишитими трояндами.
У наборі підковдра з вишитими трояндочками, 200х220см. Рюші по всьому периметру.
Застібається на таємну блискавку.
2 наволочки в трояндах та рюші 50х70см.
Такий комплект ідеально підійде як покривало з наволочками.
Також ним неймовірно приємно ховатися. Дуже ніжна і приємна на дотик тканина.
Країна виробник Китай.
Склад тканини: поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Тканина | Полікотон |
| Розмір | Евро |
| Тип | з вишивкою |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Поліестер | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴/комплект











