
Плед муслін + простирадло з наволочками. 100% бавовна. Туреччина. Бежевий з вишивкою Kinetic
3 950 ₴
- В наявності
- Код: 60279
+380 (93) 485-53-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Шикарний літній комплект для вашої оселі з Туреччини з мусліновим покривалом.
Ніжне, рожевого кольору покривало муслінове 230х260см.
Простирадло велике і зручне, з натуральної бавовни (ранфорс) 240х260см. Наволочки з вишивкою 2 штуки, 50х70см.
100% БАВОВНА
ПЕРЕВАГИ
Гіпоаленгенна тканина, забудьте про алергію та подразнення шкіри
Дозволює тілу "дихати"
Не утворює ефект сауни
Довговічна та міцна
Легке прання
Відправка ваших замовлень з моменту передплати за 24 години
(за рідким виключеням 48 годин)
(за рідким виключеням 48 годин)
Ваша постільна білизна залишиться яскравою і ніжною багато років поспіль!
Для цього радимо прати ефективними та безпечними засобами для прання SA8™.
Обов'язкове використання ополіскувача з додаванням парфумів для прання
Прання та сушіння у делікатному режимі з температурою не вище 30 градусів.
Допускається відбілювання білих тканин лише відбілювачами без хлору SA8™
Відправка ваших замовлень з моменту передплати за 24 години
(за рідким виключеням 48 годин)
ЧЕКАЄМО ВАС В НАШОМУ МАГАЗИНІ
Одеса, вул. Говорова 2
Одеса, вул. Говорова 2
ЧОМУ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОСТІЛЬ САМЕ В МАГАЗИНІ MARITEX?
ЛИШЕ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО!
ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС НАЙ ВИГІДНІШУ ПРОПОЗИЦІЮ
ЗНИЖКИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ
ПОТРІБНО ТЕРМІНОВО? ШВИДКА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ПО ОДЕСІ
САМОВИВІЗ КОЛИ ВАМ ЗРУЧНО В ОДЕСІ 07:00 до 01:00
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТА ДОСТАВКИ
ДОСТАВКА "УКРПОШТА"
накладений платіж або повна сплата - срок доставки 2-10днів
ДОСТАВКА "НОВА ПОШТА"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 1-3 дні
ДОСТАВКА КОМПАНІЄЮ "МІСТ"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 2-7 дні
РЕКВІЗИТИ
ФОП ШЕНТУРК ТЕТЯНА ІГОРІВНА
РНОКПП/ЄДРПОУ 3029605386
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Муслін |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Евро |
| Тип | с пледом |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | На запах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 950 ₴









