
Євро розмір. Тенсель, однотонна біла постільна білизна. Туреччина. На весілля, свято, подарункова.
4 100 ₴
- В наявності
- Код: 6305
+380 (93) 485-53-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Шовоквиста біла однотонна постільна білизна з тенселю
Romeo home Туреччина.
Комплект упаковано в подарункову коробку.
Постільна білизна з тенселю має багато переваг, серед яких якість, екологічність, висока гігроскопічність та антибактеріальні властивостіВона приємна до тіла, добре вбирає вологу, не викликає алергії та запобігає розмноженню бактерій.
Євро розмір
підковдра 200х220см.
простирадло 240х260см.
4 наволочки 50х70см.
Ваші комплекти постільної білизни залишаться яскравим і ніжним багато років поспіль!
Для цього радимо прати ефективними та безпечними засобами для прання SA8™.
Обов'язкове використання ополіскувача з додаванням парфумів для прання
Прання та сушіння у делікатному режимі з температурою не вище 30 градусів.
Допускається відбілювання білих тканин лише відбілювачами без хлору SA8™
Відправка ваших замовлень з моменту передплати за 24 години
(за рідким виключеням 48 годин)
ЧЕКАЄМО ВАС В НАШОМУ МАГАЗИНІ
Одеса, вул. Говорова 2
Одеса, вул. Говорова 2
ЧОМУ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОСТІЛЬ САМЕ В МАГАЗИНІ MARITEX?
ЛИШЕ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО!
ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС НАЙ ВИГІДНІШУ ПРОПОЗИЦІЮ
ЗНИЖКИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ
ПОТРІБНО ТЕРМІНОВО? ШВИДКА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ПО ОДЕСІ
САМОВИВІЗ КОЛИ ВАМ ЗРУЧНО В ОДЕСІ 07:00 до 01:00
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТА ДОСТАВКИ
ДОСТАВКА "УКРПОШТА"
накладений платіж або повна сплата - срок доставки 2-10днів
ДОСТАВКА "НОВА ПОШТА"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 1-3 дні
ДОСТАВКА КОМПАНІЄЮ "МІСТ"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 2-7 дні
РЕКВІЗИТИ
ФОП ШЕНТУРК ТЕТЯНА ІГОРІВНА
IBAN UA723052990000026007024927864
РНОКПП/ЄДРПОУ 3029605386
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Тенсел |
| Колір | Білий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Евро |
| Тканина | Тенсель |
| Тип | Однотонний |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴




