+ВІДЕО

Полуторний ранфорс, постільна білизна з натуральної органічної бавовни. Клітинка сірий, для жінки, для чоловіка півторачка
1 600 ₴
- В наявності
+380 (93) 485-53-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
ПОЛУТОРНИЙ КОМПЛЕКТ
ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ
для хлопця, чоловіку, підлітку

Півторачка з натуральної бавовни в подарунковій коробці
підковдра 150х215см
простирадло 150х215см
2 наволочки 70х70см
ПЕРЕВАГИ
Гіпоаленгенна тканина, забудьте про алергію та подразнення шкіри
Дозволює тілу "дихати"
Не утворює ефект сауни
Довговічна та міцна
Легке прання
Відправка ваших замовлень з моменту передплати за 24 години
(за рідким виключеням 48 годин)
(за рідким виключеням 48 годин)
Ваша постільна білизна залишиться яскравою і ніжною багато років поспіль!
Для цього радимо прати ефективними та безпечними засобами для прання SA8™.
Обов'язкове використання ополіскувача з додаванням парфумів для прання
Прання та сушіння у делікатному режимі з температурою не вище 30 градусів.
Допускається відбілювання білих тканин лише відбілювачами без хлору SA8™
Відправка ваших замовлень з моменту передплати за 24 години
(за рідким виключеням 48 годин)
ЧЕКАЄМО ВАС В НАШОМУ МАГАЗИНІ
Одеса, вул. Говорова 2
Одеса, вул. Говорова 2
ЧОМУ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОСТІЛЬ САМЕ В МАГАЗИНІ MARITEX?
ЛИШЕ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО!
ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС НАЙ ВИГІДНІШУ ПРОПОЗИЦІЮ
ЗНИЖКИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ
ПОТРІБНО ТЕРМІНОВО? ШВИДКА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ПО ОДЕСІ
САМОВИВІЗ КОЛИ ВАМ ЗРУЧНО В ОДЕСІ 07:00 до 01:00
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТА ДОСТАВКИ
ДОСТАВКА "УКРПОШТА"
накладений платіж або повна сплата - срок доставки 2-10днів
ДОСТАВКА "НОВА ПОШТА"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 1-3 дні
ДОСТАВКА КОМПАНІЄЮ "МІСТ"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 2-7 дні
РЕКВІЗИТИ
ФОП ШЕНТУРК ТЕТЯНА ІГОРІВНА
РНОКПП/ЄДРПОУ 3029605386
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Односпальний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тематика декору, малюнка | Клітка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Усадка | 3 % |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Напівторний |
| Тканина | Ранфорс |
| Склад | бавовна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На запах |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴










