+ВІДЕО

Євро розмір муслін постільна білизна з рюшами. Легка постільна білизна на літо. Романтична з рюшами. Вензель. Крем.
3 700 ₴
- В наявності
+380 (93) 485-53-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Легка та дихаюча постільна білизна з мусліну з романтичними рюшами.
Не потребує прасування
Швидко сохне
Не електрезується
Натуральна бавовна
Євро розмір
- простирадло муслінове 220х235см.
- підковдра з рюшем 200х220см.
- 2 наволочки з рюшем 50х70см.
Вироблено в Україні.
Преміум якість.
Сертифіковано!
Відправка ваших замовлень з моменту передплати за 24 години
(за рідким виключеням 48 годин)
(за рідким виключеням 48 годин)
Ваша постільна білизна залишиться яскравою і ніжною багато років поспіль!
Для цього радимо прати ефективними та безпечними засобами для прання SA8™.
Обов'язкове використання ополіскувача з додаванням парфумів для прання
Прання та сушіння у делікатному режимі з температурою не вище 30 градусів.
Допускається відбілювання білих тканин лише відбілювачами без хлору SA8™
Відправка ваших замовлень з моменту передплати за 24 години
(за рідким виключеням 48 годин)
ЧЕКАЄМО ВАС В НАШОМУ МАГАЗИНІ
Одеса, вул. Говорова 2
Одеса, вул. Говорова 2
ЧОМУ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОСТІЛЬ САМЕ В МАГАЗИНІ MARITEX?
ЛИШЕ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО!
ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС НАЙ ВИГІДНІШУ ПРОПОЗИЦІЮ
ЗНИЖКИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ
ПОТРІБНО ТЕРМІНОВО? ШВИДКА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ПО ОДЕСІ
САМОВИВІЗ КОЛИ ВАМ ЗРУЧНО В ОДЕСІ 07:00 до 01:00
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТА ДОСТАВКИ
ДОСТАВКА "УКРПОШТА"
накладений платіж або повна сплата - срок доставки 2-10днів
ДОСТАВКА "НОВА ПОШТА"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 1-3 дні
ДОСТАВКА КОМПАНІЄЮ "МІСТ"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 2-7 дні
РЕКВІЗИТИ
ФОП ШЕНТУРК ТЕТЯНА ІГОРІВНА
РНОКПП/ЄДРПОУ 3029605386
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Муслін |
| Колір | Кремовий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Усадка | 3 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | На ґудзиках |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴














