+ВІДЕО

Сімейний постільна білизна варена бавовна, пошив на замовлення. Бавовна. Однотонна сіра. 4 наволочки.
4 500 ₴
- Під замовлення
- Код: варена
Відправка з 03 червня 2026+380 (93) 485-53-73
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Якісна та зносостійка постільна білизна яку прасувати не треба. Шикарна варена бавовна.
Сімейний розмір з двома полуторними підковдрами.

Тканини з Туреччини. Відшивається в Україні.
В комплекті:
- простирадло 240-240см.
- підковдра полуторна 160-220см., 2 штуки. на блискавці
- 4 наволочки 50-70см.
Комплект шиється на замовлення для вас. Термін пошиття 5-7 дні
ПЕРЕВАГИ
Гіпоаленгенна тканина, забудьте про алергію та подразнення шкіри
Дозволює тілу "дихати"
Не утворює ефект сауни
Мятий ефект тканини і ніякого прасування
Легке прання
Відправка ваших замовлень з моменту передплати за 24 години
(за рідким виключеням 48 годин)
(за рідким виключеням 48 годин)
Ваша постільна білизна залишиться яскравою і ніжною багато років поспіль!
Для цього радимо прати ефективними та безпечними засобами для прання SA8™.
Обов'язкове використання ополіскувача з додаванням парфумів для прання
Прання та сушіння у делікатному режимі з температурою не вище 30 градусів.
Допускається відбілювання білих тканин лише відбілювачами без хлору SA8™
Відправка ваших замовлень з моменту передплати за 24 години
(за рідким виключеням 48 годин)
ЧЕКАЄМО ВАС В НАШОМУ МАГАЗИНІ
Одеса, вул. Говорова 2
Одеса, вул. Говорова 2
ЧОМУ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОСТІЛЬ САМЕ В МАГАЗИНІ MARITEX?
ЛИШЕ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО!
ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС НАЙ ВИГІДНІШУ ПРОПОЗИЦІЮ
ЗНИЖКИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ
ПОТРІБНО ТЕРМІНОВО? ШВИДКА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ПО ОДЕСІ
САМОВИВІЗ КОЛИ ВАМ ЗРУЧНО В ОДЕСІ 07:00 до 01:00
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТА ДОСТАВКИ
ДОСТАВКА "УКРПОШТА"
накладений платіж або повна сплата - срок доставки 2-10днів
ДОСТАВКА "НОВА ПОШТА"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 1-3 дні
ДОСТАВКА КОМПАНІЄЮ "МІСТ"
повна оплата на розрахунковий рахунок - срок доставки 2-7 дні
РЕКВІЗИТИ
ФОП ШЕНТУРК ТЕТЯНА ІГОРІВНА
РНОКПП/ЄДРПОУ 3029605386
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Сірий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Усадка | 3 % |
| Розмір | Сімейний |
| Тканина | Варена бавовна |
| Тип | Однотонний |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На запах |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴










